דוגמא להמח.. הועתק מאתר קיים!

אומרים ‘שונא מתנות יחיה’…

כן, אבל… על מי שאוהב לתת מתנות לא מצאנו משפט דומה.
אחת ההנאות הגדולות לאדם היא היכולת להעניק, כך לפחות לטעמנו. ובין כל מה שאנו יכולים לתת לזולתנו ולאהובינו, מה לעשות, גם מתנות נכללות בסל.

אם נודה על האמת, כולנו גם אוהבים לקבל מתנות, ומי שיודע לתת צריך לדעת גם לקבל. וכשמדובר במתנה יוקרתית – התענוג רב משני צדי המתרס.

מתנה יוקרתית איננה בהכרח כזו שעלתה הון עתק, למרות שעל פי רוב לאיכות יש גם מחיר.
ניתן לחשוב על מתנות יוקרתיות בהישג יד, שבהחלט יסבו עונג למקבל לאורך זמן.
מה שמבדיל מתנה יוקרתית ממתנה סטנדרטית היא על פי רוב האיכות. מתנה יוקרתית תגיע מבית יוקרתי ואיכותי, שבו כל מוצר, בכל גודל ובכל מחיר שומר על סטנדרט גבוה של איכות.

בבית הבושם ניתן למצוא מגוון עצום של בשמי איכות ובשמי בוטיק, שברובם אינם ברי השגה בארץ למעט אצלנו. בקבוק בושם כזה ניתן לרכוש בטווח מחירים כזה שיאפשר כמעט לכל אחד לרכוש לאהוב / אהובה או ליקרים לנו, ושיהיה מעל כל צל של ספק מתנה יוקרתית ומלאת מחשבה.

הנה עוד הבדל מהותי בין מתנה יוקרתית למתנה מן השורה – המאמץ והמחשבה אשר הושקעו בה. אילו בחרתם לרכוש מפיץ ריח, נר ריחני קישוט לבית – יכולתם לעשות זאת בכמה וכמה אופנים – קיימות חנויות רבות ורשתות שיווק בהם ההיצע גדול משתוכלו להקיף, אך באותה קטגוריה תוכלו למצוא גם מוצרים שנמצאים בדירוג איכותי גבוה יותר. מבער ייחודי או כדורי אמבר מגולפים המגיעים במארז מהודר ומרשים, הם לא רק מתנה יוקרתית ומפתה למראה, אלא גם שימושיים ומענגים את כל החושים.

נדמה לנו שהמשפט הקולע ביותר באשר לבחירת מתנה מתייחס לכוונה, שהיא הרי העיקר שבדבר. האם בבחירת מתנה יוקרתית פנינו לאזור הבטוח של רכישת מוצר יקר, או שמא הגענו לאזור זה מתוך חיפוש אמיתי אחר מוצר ייחודי ושונה, שיהלום את מי שאנו מבקשים לתת לו מתנה. אילו הגעתם מהסיבה הראשונה, חשוב לזכור יכ כסף לא קונה הכל- תידרשו כאן לעשות גם בחירה מושכלת ונכונה למקבל המתנה, אילו באתם מהסיבה השניה – הרי שהכוונה כבר מכתיבה לכם את הדרך ומעלה את ערכה של כל מתנה שתבחרו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מותגים
ALL
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 123
4711 (1)
AIGNER (0)
ALAIA (4)
ARAMIS (4)
armaf (1)
AXIS (4)
AZZARO (6)
BEBE (0)
BIJAN (3)
BRUT (5)
BVLGARI (20)
CARITA (0)
CARON (6)
CARVEN (6)
CELINE (3)
CHANEL (0)
CHLOE (18)
COACH (1)
COTY (1)
CUBA (2)
DIESEL (2)
DKNY (4)
DUPONT (11)
ESCADA (11)
FENDI (1)
GAP (3)
GRES (6)
GUCCI (11)
HERMES (3)
INDOLA (11)
JACOMO (1)
JAGUAR (2)
Jivago (1)
JOOP (4)
JOVAN (7)
KENZO (6)
LACOSTE (15)
LALIQUE (10)
LANVIN (17)
LOREAL (7)
Nikos (0)
PRADA (2)
PUIG (4)
REPLAY (0)
REVLON (9)
ROCHAS (8)
SAMBA (4)
SCHICK (2)
SISLEY (5)
SOFIA (1)
TABAC (2)
TOCCA (1)
VERSACE (10)
ZEGNA (3)